מדרסים לדורבן 

מהו דורבן ?

לאחר שנת הלילה עם הדריכה הראשונה וללא כל התראה מוקדמת – פתאום כאב חד לא מובן כאב המקשה על ההליכה ולאט אט במהלך היום הוא משתחרר

כאב לזה רוב יעיד על דלקת ברקמת החיבור בין הפסיה הפלנטרית לעצם הקלקנאוס בעקב, דלקת בעלת קרעים מיקרוסקופיים. לדלקת זו קוראים דורבן בעקב, בשל העובדה שלעתים אך לא תמיד נוצרת הסתיידות בצורת קוץ בקדמת העצם המדמה קוץ של דורבן. 

זו היא דלקת כרונית, בעלת קרעים מיקרוסקופיים בשילוב תהליכי הצטלקות של הפסיה הפלנטרית (רקמת חיבור), במקום המחבר בינה לבין עצם הקלקנאוס בעקב, תיתכן במקום הסתיידות הנראית מעין קוץ של דורבן בקדמת עצם העקב ולכן קוראים לבעיה דורבן . 

הסימפטומים של דורבן בכף הרגל כאב חד בחלק הקדמי מרכזי של עצם העקב, ללא כל אירוע מקדים. הכאב יהיה דומיננטי ובעיקר בעת הפסיעה הראשונה לאחר מנוחה ממושכת (למשל לאחר שנת לילה )

עוד מידע בנושא דורבן בקישור

ניתן לטפל בדורבן בדרכים רבות, הכלי היעיל ביותר שעד כה אני נוכחתי לדעת הוא מדרסים המיועדים לטיפול בדורבן- במידה ונעשו נכונים

הם צריכים להיות מדרסים רכים מאוד בעלי בלימת זעזועים טוב, בניגוד למה שמוכרים ברוב המקומות מדרסים קשיחים , מדרסים מקרבון או איך שהרוב מכנים אותם מדרסים ביומכניים, רוב המקומות יציעו מדרסים קשיחים בשל עלותם היקרה יותר אך הם יכולים להזיק בבעית הדורבן.


במכון נתי שטיין מכון בוטיק למדרסים ולפיזיותרפיה מתקדמת תוכלו להזמין מדרסים לדורבן בבטחה בשל העובדות הבאות:

בעל המכון, יצרן המדרסים, מבצע הבדיקות הוא נתי שטיין פיזיותרפיסט למעלה מעשרים שנה עם המון ניסיון וידע בתחום האורתופדיה ובדל העובדה הזו יש לו הבנה ויכולת אבחן  מדרסים בהתאם לאבחנה

בין מכוני המדרסים היחידים בארץ שעושה מדרסים בהתאמה אישית בצורה נכונה ומדויקת לבעיית הדורבן.

שימו לב שכל זוג מדרסים יהא אשר יהא יקר כזול עלול לעזור בפתרון בעיית הדורבן אם הוא בתחילת דרכו אך אם הדורבן ותיק חשוב לדעת מה עושים ואיך פותרים את הבעיה ולא לגרום להחמרה .

לעתים בדורבן עיקש אך לא תמיד יהי צורך לשלב טיפולים נוספים יחד עם המדרסים

במכון בוטיק למדרסים של נתי שטיין

יש לתאם פגישת ייעוץ ללא עלות מראש

הפגישה תערך כשעה בה תיבדקו מנואלית. תישאלו שאלות ולקיחת המידה למדרסים תיעשה באמצעות חבישת גבס בשונה ממקומות רבים הלוקחים מידה בתוך קופסת קצף

המדרסים נעשים בייצור עצמי של נתי שטיין – ואת של הכשרתו ומקצועיותו שיכולים לבור לידי ביטוי בייצור המדרסים

עם קבלת המדרסים לאחר שהותאמו לנעל ולרגל תקבלו את תבנית כפות רגליכם לשתי מטרות- האחת שתוכלו לוודא שאכן המדרס נעשה לפי מידתכם, השנייה כשבעתיד תרצו לעשות מדרסים נוספים תקבלו הנחה

קישור לאתר מכון אורתופדיה שפא  בחולון

אם כך מהם מדרסים לדורבן?

מדרסים לדורבן אלו מדרסים רכים (בשום אופן לא קשיחים ביומכניים כמו שעושים במרבית מכוני המדרסים המוכרים את המוצר היקר ולא המוצר המתאים לבעיה ממנה אם סובלים) בעלי בימת זעזועים טובה באזור תחתית העקב ותמיכות משמעותיות באזור הכאב של הדורבן סביב העקב ולאורך הקשת מעט קדימה לדורבן ממנו אתם סובלים.

עוד בנושא כיצד צריכים לעצב מדרסים לדורבן

מחיר מדרסים לדורבן

מחיר מדרסים לדורבן הוא 1200 שקלים, מדובר במדרסים בחבישת גבס בני כ5-6 שכבות בהם בולם זעזועים כפול מסוג פורון.

כותב ועורך האתר: שטיין נתי בוגר החוג לפיזיותרפיה לתואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) ובוגר החוג לפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת באר שבע לתואר השני בתחום הפיזיותרפיה האורתופדית,עוסק בתחום האורתופדיה כ 20 שנה, בוגר קורס להנעלה רפואית מטעם מכללת שיאים. עוסק באוסטאופתיה ובוגר קורס מאמני כושר גופני מטעם וינגייט. מיצרני המדרסים המובילים בארץ.

המרפאה נמצאת בחולון, רחוב יהושע רבינוביץ 58. טלפון: 0528306095 \ 035269361              קישור לאתר המכון

מדוע כדאי להגיע אלינו להתאמת מדרסים לדורבן ?

במכון של נתי שטיין – מכון בוטיק למדרסים ולפיזיותרפיה מתקדמת, זהו אחד ממכוני המדרסים היחידים העושים מדרסים בהתאמה אישית נכונים ומדויקים לבעיית הדורבן, לכל זוג מדרסים בין אם הוא זול ובין אם הוא יקר יש יכולת לסייע בפתרון בעיית הדורבן כשהוא בתחילת דרכו או מצבו קל, בדורבן עקשן רק מדרסים לדורבן המותאמים באופן נכון לבעיה יוכלו לסייע בהקלה ובפתרון הבעיה.  

שימו לב בדורבן עקשן מאוד גם למדרסים הנכונים ישנה יכולת מוגבלת ולכן נמליץ על טיפולים נוספים.

מה הוא המחיר של מדרסים לדורבן ?

במכון של נתי שטיין – מכון בוטיק למדרסים מחיר מדרסים לדורבן הוא 1200 ₪

המחיר כולל:

פגישה שאורכה כשעה בה מבצעים בדיקה מסודרת ולקיחת מידה בחבישת גבס (ולא קופסה של קצף כפי שנהוג כיום)

ייצור אישי של מדרסים ייעודיים לדורבן ממנו אתה סובל

לאחר כשבוע פגישה לקבלת ולהתאמת המדרסים הייעודיים לדורבן לנעל האישית שלך

קבלת תבניות כפות הרגליים

פגישה נוספת להתאמות

אחריות


מי אנחנו

שטיין נתי מומחה להתאמת מדרסים, בוגר תואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) בתחום הפיזיותרפיה עוסק

בתחום  האורתופדיה כ 20 שנה, מתמחה בפיזיותרפיה של בעיות כף רגל, , החל משנת 2016 בוגר תואר שני (מאסטר) בפיזיותרפיה אורתופדית מטעם אוניברסיטת ב"ש, בוגר קורסי הסמכה רבים בהם מאמן כושר גופני לקבוצות ספורט, מדריך לקבוצות הליכה, דיקור יבש, לימודי אוסטאופתיה מטעם אוניברסיטת מדריד. 

מי אנחנו

מי אנחנו

SIMBLAWebsite Builder