מדרסים כללית מושלם

אילו מדרסים מציעה קופח כללית לקהל לקוחות הביטוחים המשלימים

מדרסים כללית מושלם: קופ"ח מאפשרת ללקוחות כללית מושלם החזר של עד 400 שקלים על רכישת זוג מדרסים בהתאמה אישית, הטבה זו מתאפשרת  אחת לשנתיים  ( ינואר עד דצמבר). 

את המדרסים ניתן לרכוש רק לאחר אישור רפואי של אורתופד או רופא משפחה השייך לקופת חולים כללית, האישור למדרסים כללית מונפק כהפניה למכון מדרסים, יש לוודא כי בקבלה מופיעים פרטי הלקוח. 

את ההטבה של מדרסים כללית ניתן לממש בכל חנויות האורתופדיה העוסקות בהתאמת מדרסים ברחבי הארץ. עוד מידע על מדרסים כללית מושלם בקישור.

כותב ועורך האתר: שטיין נתי בוגר החוג לפיזיותרפיה לתואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) ובוגר החוג לפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת באר שבע לתואר השני בתחום הפיזיותרפיה האורתופדית,עוסק בתחום האורתופדיה כ 20 שנה, בוגר קורס להנעלה רפואית מטעם מכללת שיאים. עוסק באוסטאופתיה ובוגר קורס מאמני כושר גופני מטעם וינגייט. מיצרני המדרסים המובילים בארץ.

המרפאה נמצאת בחולון, רחוב יהושע רבינוביץ 58. טלפון: 0528306095 \ 035269361              קישור לאתר המכון

אילו מדרסים נותנים בקופות החולים האחרות ?

קופ"ח מכבי מציעה ללקוחותיה הנמנים על הביטוח מכבי שלי ומכבי זהב לרכוש מדרסים מכבי בעלות של 106 שקלים בחנויות העובדות הנמצאות בהסכם עם הקופה,הסכם זה בעייתי מאוד ולרוב המדרסים שלקוחות מכבי (מדרסים מכבי) מקבלים הנם מדרסים באיכות נמוכה ובמקרים רבים אינם מדרסים בהתאמה אישית ואינם מדרסים מומלצים, מניסיון אישי לקוחות מכבי אינם מרוצים מהסכם זה. 

מדרסים מאוחדת: קופ"ח מאוחדת הייתה מאפשרת לחברי מאוחדת עדיף החזר על מדרסים מאוחדת של עד כ 500 שקלים, כיום בחלק מהסניפים של מאוחדת מסופקים רק מדרסים של ספק שעובד מול מאוחדת שם בדומה למצב של מדרסים מכבי קיימת בעייתיות קשה עם איכות המדרסים.


מי אנחנו

שטיין נתי מומחה להתאמת מדרסים, בוגר תואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) בתחום הפיזיותרפיה עוסק

בתחום  האורתופדיה כ 20 שנה, מתמחה בפיזיותרפיה של בעיות כף רגל, , החל משנת 2016 בוגר תואר שני (מאסטר) בפיזיותרפיה אורתופדית מטעם אוניברסיטת ב"ש, בוגר קורסי הסמכה רבים בהם מאמן כושר גופני לקבוצות ספורט, מדריך לקבוצות הליכה, דיקור יבש, לימודי אוסטאופתיה מטעם אוניברסיטת מדריד. 

מי אנחנו

מי אנחנו

SIMBLAWebsite Builder