מדרסים לדורבן 

מהו דורבן ?

דלקת כרונית, בעלת קרעים מיקרוסקופיים בשילוב תהליכי הצטלקות של הפסיה הפלנטרית (רקמת חיבור), במקום המחבר בינה לבין עצם הקלקנאוס בעקב, תיתכן במקום הסתיידות הנראית מעין קוץ של דורבן בקדמת עצם העקב ולכן קוראים לבעיה דורבן . הסימפטומים של דורבן בכף הרגל כאב חד בחלק הקדמי מרכזי של עצם העקב, ללא כל אירוע מקדים. הכאב יהיה דומיננטי ובעיקר בעת הפסיעה הראשונה לאחר מנוחה ממושכת (למשל לאחר שנת לילה )

עוד מידע בנושא דורבן בקישור

במכון של נתי שטיין – מכון בוטיק למדרסים ולפיזיותרפיה מתקדמת המשלבת פיזיותרפיה מנואלית, גלי הלם, חשמל, אולטרסאונד, דיקור יבש, אוסתיאופטיה הדרכות ועוד. נעשים מגוון טיפולים לטיפול בבעיית הדורבן, מדרסים לדורבן הם כנראה הכלי היעיל ביותר בטיפול השמרני לדורבן, ובתנאי שהמדרסים שהותאמו אכן מתאימים לפתרון הבעיה ונעשו בצורה נכונה!

לעיתים אנו משלבים לאחר תקופה קצה של שימוש במדרסים שלנו טיפולי פיזיותרפיה כוללים גם גלי הלם

קישור לאתר מכון אורתופדיה שפא  בחולון

אם כך מהם מדרסים לדורבן?

מדרסים לדורבן אלו מדרסים רכים (בשום אופן לא קשיחים ביומכניים כמו שעושים במרבית מכוני המדרסים המוכרים את המוצר היקר ולא המוצר המתאים לבעיה ממנה אם סובלים) בעלי בימת זעזועים טובה באזור תחתית העקב ותמיכות משמעותיות באזור הכאב של הדורבן סביב העקב ולאורך הקשת מעט קדימה לדורבן ממנו אתם סובלים.

עוד בנושא כיצד צריכים לעצב מדרסים לדורבן


כותב ועורך האתר: שטיין נתי בוגר החוג לפיזיותרפיה לתואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) ובוגר החוג לפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת באר שבע לתואר השני בתחום הפיזיותרפיה האורתופדית,עוסק בתחום האורתופדיה כ 20 שנה, בוגר קורס להנעלה רפואית מטעם מכללת שיאים. עוסק באוסטאופתיה ובוגר קורס מאמני כושר גופני מטעם וינגייט. מיצרני המדרסים המובילים בארץ.

המרפאה נמצאת בחולון, רחוב יהושע רבינוביץ 58. טלפון: 0528306095 \ 035269361              קישור לאתר המכון

מדוע כדאי להגיע אלינו להתאמת מדרסים לדורבן ?

במכון של נתי שטיין – מכון בוטיק למדרסים ולפיזיותרפיה מתקדמת, זהו אחד ממכוני המדרסים היחידים העושים מדרסים בהתאמה אישית נכונים ומדויקים לבעיית הדורבן, לכל זוג מדרסים בין אם הוא זול ובין אם הוא יקר יש יכולת לסייע בפתרון בעיית הדורבן כשהוא בתחילת דרכו או מצבו קל, בדורבן עקשן רק מדרסים לדורבן המותאמים באופן נכון לבעיה יוכלו לסייע בהקלה ובפתרון הבעיה.  

שימו לב בדורבן עקשן מאוד גם למדרסים הנכונים ישנה יכולת מוגבלת ולכן נמליץ על טיפולים נוספים.

מה הוא המחיר של מדרסים לדורבן ?

במכון של נתי שטיין – מכון בוטיק למדרסים מחיר מדרסים לדורבן הוא 1200 ₪

המחיר כולל:

פגישה שאורכה כשעה בה מבצעים בדיקה מסודרת ולקיחת מידה בחבישת גבס (ולא קופסה של קצף כפי שנהוג כיום)

ייצור אישי של מדרסים ייעודיים לדורבן ממנו אתה סובל

לאחר כשבוע פגישה לקבלת ולהתאמת המדרסים הייעודיים לדורבן לנעל האישית שלך

קבלת תבניות כפות הרגליים

פגישה נוספת להתאמות

מחיר מדרסים לדורבן


מי אנחנו

שטיין נתי מומחה להתאמת מדרסים, בוגר תואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) בתחום הפיזיותרפיה עוסק

בתחום  האורתופדיה כ 20 שנה, מתמחה בפיזיותרפיה של בעיות כף רגל, , החל משנת 2016 בוגר תואר שני (מאסטר) בפיזיותרפיה אורתופדית מטעם אוניברסיטת ב"ש, בוגר קורסי הסמכה רבים בהם מאמן כושר גופני לקבוצות ספורט, מדריך לקבוצות הליכה, דיקור יבש, לימודי אוסטאופתיה מטעם אוניברסיטת מדריד. 

מי אנחנו

מי אנחנו

SIMBLAWebsite Builder