מחיר מדרסים

מחיר מדרסים כפי שהוא כיום בשוק המדרסים 

מחיר מדרסים בהתאמה אישית עשויי לנוע ממאות שקלים בודדים ועד 4500 שקלים, טווח רחב זה של מחירי מדרסים עשוי לשקף איכות מדרסים שונה, אך בעיקר משקפת חזירות עסקית וחוסר הוגנות אותם ניתן לעדן בשפה מקצועית כשיטת שיווק או מיתוג מוצר ( עוד על כיצד כדאי לרכוש מדרסים מבלי לפול בפח).

מחיר מדרסים בהתאמה אישית נמוך מ300 שקלים צריך להדליק נורות אזהרה למדרסים לא מושקעים וברמה נמוכה ובמקרים אחרים יהיה זה סימן למדרסים מוכנים (מוצרי מדף) המוצגים כמדרסים בהתאמה אישית ( כלומר רמאות לשמה).

מאידך מדרסים בסכומים הגבוהים משמעותית מ2000 שקלים אין להם הצדקה למעט תמחור מוגזם וחזירי ( אם אני כמדרסן מוביל, בעל תואר שני בפיזיותרפיה מסוגל ליצר מדרסי איכות ב1000-1400 שקלים אני מתקשה להבין את הרווח שנלקח לכיס ביצור מדרסים באיכות נמוכה יותר בעבור 3000 שקלים).


כותב ועורך האתר: שטיין נתי בוגר החוג לפיזיותרפיה לתואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) ובוגר החוג לפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת באר שבע לתואר השני בתחום הפיזיותרפיה האורתופדית,עוסק בתחום האורתופדיה כ 20 שנה, בוגר קורס להנעלה רפואית מטעם מכללת שיאים. עוסק באוסטאופתיה ובוגר קורס מאמני כושר גופני מטעם וינגייט. מיצרני המדרסים המובילים בארץ.

המרפאה נמצאת בחולון, רחוב יהושע רבינוביץ 58. טלפון: 0528306095 \ 035269361              קישור לאתר המכון

האם חומרי איכות אינם מהווים סיבה טובה למחיר מדרסים יקר ?

התשובה היא לא אין כמעט קשר בין איכות החומרים ומחיר המדרסים, קיים מיתוס אותו מטפחים בהתמדה בענף המדרסים כי חומרים גרמניים או שימוש בקרבון \ סיבי פחם הם הסיבה למחיר מדרסים של 3000 שקלים, מחיר החומרים למדרסים ינוע מ50 שקלים ועד 200 או 250 שקלים, דבר שאינו יכול להסביר מחיר מדרסים יקר.

מה הם מדרסים מומלצים ? 

מדרסים מומלצים הם מדרסים שמתאימים לבעיות במבנה כף הרגל ולפתרון הכאבים אתם הגיע הלקוח, לרוב מדרסים רב שכבתיים ( רכים) יתנו מגוון פתרונות טוב יותר מהמדרסים הקשיחים ( מדרסים ביומכניים) על אף שמחירם נמוך וזו גם הסיבה שבדרך כלל לא יומלצו על ידי מכון המדרסים.

היכן מומלץ לעשות מדרסים ? 

כמובן שהייתי ממליץ להגיע אלינו למדרסים בחולון ( שפא מדרסים 03-5169361) כאן תימצאו בית אמין ומקצועי להתאמת מדרסים, אך במידה ואתם רחוקים מחולון חפשו:

מכון מדרסים שיש לקבוע אליו תור מראש ומפנה לפחות חצי שעה לבדיקת הלקוח.

מכון מדרסים שהומלץ על ידי חברים.

מכון מדרסים שעושה מדרסים בחבישת גבס.

מכון מדרסים שעושה את המדרסים בסדנא פנימית אצלו במכון המדרסים ואינו מוציא עבודה החוצה.

מכון מדרסים שמחזיק איש מקצוע הבקיא ברזי המדרסים ובעיות כף הרגל.


מי אנחנו

שטיין נתי מומחה להתאמת מדרסים, בוגר תואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) בתחום הפיזיותרפיה עוסק

בתחום  האורתופדיה כ 20 שנה, מתמחה בפיזיותרפיה של בעיות כף רגל, , החל משנת 2016 בוגר תואר שני (מאסטר) בפיזיותרפיה אורתופדית מטעם אוניברסיטת ב"ש, בוגר קורסי הסמכה רבים בהם מאמן כושר גופני לקבוצות ספורט, מדריך לקבוצות הליכה, דיקור יבש, לימודי אוסטאופתיה מטעם אוניברסיטת מדריד. 

מי אנחנו

מי אנחנו

SIMBLAWebsite Builder